UA   RU
ОБЛАДНАННЯ

Чи має сенс встановлення ГБО на автомобіль? Чому це вигідно?

Авжеш, має! Не таємниця, що в більшості випадків автовласники приймають рішення щодо переходу на альтернативне паливо з причини високої ціни на паливо. Вартість газу практично в два рази нижче, ніж вартість бензину, таким чином автовласник досить швидко окупає затрати на встановлення ГБО та  починає економити.  Крім того, автомобіль з вже встановленим ГБО коштує  дорожче свого бензинового аналога. Таким чином, кошти, які були потрачені на встановлення газобалонного обладнання, обовязково повернуться в разі продажу автомобілю. Та й попитом автомобілі з ГБО користуються більшим, ніж без нього, таким чином продати таке авто буде простіше та швидше. Особливо актуальне данне питання для автівок з  двигунами, які мають робочий обєм понад 2000 тисячі кубічних сантиметрів.

Але не меньш важливими чинниками є:

  •      Антидетонаційна стійкість.  Високе октанове число газу (103-105) практично повністю виключає детонацію двигуна, що особливо важливо для двигунів з високим ступенем стисненя. Що позитивно впливає на ресурс двигуна і зменшує подальші витрати на його ремонт.
  •      Не містить шкідливих домішок таких, як свинець і сірка, що  запобігає руйнуванню камери згорання, каталізатора і лямбда-зондів.
  •       Високий рівень дифузії, газ легко змішується з повітрям, завдяки чому наповнює циліндри однорідною сумішшю рівномірніше. В результаті двигун працює тихіше і рівніше

    Якщо скласти всі чинники економії на паливі і майбутньому ремонті, то виходить потрійна економія.

Також є можливість обладнати системою ГБО дизельні двигуни.  Окрім економії на паливі, також збільшується тяга двигуна і  чистота вихлопних газів, що позначається на більшому терміні служби фільтрів саж.  Ці системи найбільш ефективні при вживанні на комерційному транспорті, такому як

  •    Грузові автомобілі
  •    навантажувачі
  •    Комбайни
  •    Автобуси та інш

Якщо ми переконали Вас у доцільності переходу на газове паливо - звертайтеся до фахівців компанії «Газ в авто» і Ваш автомобіль стане ще більш надійним і економічним засобом пересування!

Фірма «Landi Renzo» виробляє ГБО з 1954-го року і є лідером у виробництві OEM (Original Equipment Manufacturer) - газобалонного обладнання, що встановлюється виробниками автомобілів на конвеєрі. У числі виробників автомобілів, комплектуючих свою продукцію газобалонним обладнанням «Landi Renzo», є такі відомі марки як: Renault, Peugeot, Citroen, Opel, Fiat і Mercedes Benz, Toyota, BMW, Mini, Volkswagen, Chevrolet, Dacia, Daihatsu, Chrysler, Ford , Seat, Skoda, Suzuki.

 

 

Компанія AC Spółka Akcyjna - це сучасне і динамічне підприємство, що  розвивається. Яке спеціалізується на виробництві високотехнологічних електронних систем управління для автомобільної промисловості. AC S.A. є найбільшим і найдосвідченішим польським виробником мікропроцесорних контролерів для газу, а також визнаним у світі виробником і постачальником електронних і механічних модулів високої якості для автомобільних газових установок. STAG - головний продукт компанії, і ймовірно найбільш впізнаваєма і найбільш охоче купуєма марка електронних систем управління для автомобілів, що працюють на газовому паливі. Компанія поставляє на ринок близько 300 тисяч електронних блоків управління щорічно.

 

Ще наприкінці 40-х років і
 
Саме в Італії вперше з'явилися автомобілі обладнанні
 
Перші газовою системою. І тому Італію вважають батьківщиною ГБО. Технології виробництва газового обладнання не стоять на місці, і в даний час безпосередньо в Італії розроблені системи розподіленого упорскування газу, які відповідають нормам ЄВРО-4.
 
Для поліпшення стандартів якості, досягнутих протягом 25-ти річного стажу в компанії Tomasetto введена система якості з метою забезпечення відповідності своїх продуктів і послуг, щоб продовжувати розвиток своїх якостей для задоволення потреб клієнтів.
 
Устаткування чудово поводиться в наших умовах. Не дуже висока якість газу і холодні зими, не перешкода вашій машині, якщо звичайно ж на ній встановлено Італійське обладнання Tomasetto.
 
Основними партнерами на ділових ринках є: Італія, Польща, Росія, Україна, Німеччина, Індія, Австралія та Південна Америка.
 
Ще наприкінці 40-х років і
 
саме в Італії вперше з'явилися автомобілі обладнанні
 
 газовою системою. І тому Італію вважають батьківщиною ГБО. Технології виробництва газового обладнання не стоять на місці, і в даний час безпосередньо в Італії розроблені системи розподіленого упорскування газу, які відповідають нормам ЄВРО-4.
 
Устаткування чудово поводиться в наших умовах. Не дуже висока якість газу і холодні зими, не перешкода вашій машині, якщо звичайно ж на ній встановлено Італійське обладнання Tomasetto.
 
Основними партнерами на ділових ринках є: Італія, Польща, Росія, Україна, Німеччина, Індія, Австралія та Південна Америка.

 

У 1957 році Gurtner SA стала дочірньою Gevelot групи. Був відкритий і обладнаний науково - дослідний відділ.
З 1960 року збільшено асортимент своєї продукції. Після чого і була провідати диференціація на виробництво газового обладнання, і окремо - виробництво двигунів.
 
Французьке обладнання для СНД (зрідженого нафтового газу) компанії Gurtner, позитивно зарекомендувало себе на світових ринках. Також оцінили якість, доступність і простоту обслуговування українські автолюбителі. Редуктора Gurtner в унісон працюють із системами розподіленого уприскування таких як: Zenit, King (А.Е.В.).

 

У 1957 році Gurtner SA стала дочірньою Gevelot групи. Був відкритий і обладнаний науково - дослідний відділ.
З 1960 року збільшено асортимент своєї продукції. Після чого і була проведена диференціація на виробництво газового обладнання, і окремо - виробництво двигунів.
 
Французьке обладнання для зрідженого нафтового газу компанії Gurtner, позитивно зарекомендувало себе на світових ринках. Також оцінили якість, доступність і простоту обслуговування українські автолюбителі. Редуктора Gurtner в унісон працюють із системами розподіленого уприскування таких як: Zenit, King (А.Е.В.).
Valtek - є італійською компанією, яка почала свою діяльність ще в 90-х роках. Головним напрямом компанії є виробництво і розробка фільтрів, газових форсунок, газових клапанів які працюють на метані і пропан-бутані. Вся продукція сертифікована за євро стандартам. Отримала позитивні характеристики 60% своєї продукції компанія Valtek експортує в 30 країн світу.
 
При цьому вже достигнувшие ідеальні результати компанії постійно вдосконалюються за допомогою інновацій та досліджень, що і є політикою компанії.

 

 

Valtek - є італійською компанією, яка почала свою діяльність ще в 90-х роках. Головним напрямом компанії є виробництво і розробка фільтрів, газових форсунок, газових клапанів які працюють на метані і пропан-бутані. Вся продукція сертифікована за євро стандартами. Отримавши позитивні характеристики, 60% своєї продукції компанія Valtek експортує в 30 країн світу.
 
При цьому вже досягнувши ідеальних результатів компанія постійно вдосконалюється за допомогою інновацій та досліджень, що і є політикою компанії.

 

 

 

З липня 1998 в Південній Кореї почала свою діяльність, тепер всім відома компанія Hana engenering.
 
Вже з 1999 року копання Hana налагодила розвиток експорту продукції, що випускається. Стала конкуруючою фірмою для провідних світових позицій в галузі автомобільного зрідженого нафтового газу. В 2003 отримала схвалення «ISO 9001»;
У березні 2006 почала виробляти і експортувати системи розподіленого упорскування газу.
Грудня 2006, компанія Hana отримала гарантію якості для SGI системи від корпорації Toyota Motor Філіппіни.
Березень 2007-го отримала затвердження австралійських GasAssocional (AGS). (AGA 711,7232,7110).
У серпні 2007-го виданий Європейський сертифікат (Е 110R-00 4686).
Сьогодні займає лідируючі позиції з виробництва бензинових і газових форсунок, а також бензинових і газових насосів, компанія Hana, розташувала до себе і українських споживачів. Оцінивши їх головні переваги а саме: надійність, і невибагливість до якості нашого газу.
Розробка сайту - FOBS Copyright © gazvavto.com.ua